Denizli Rent A Car

denizli rent a car

Denizli Rent A Car

Denizli Rent A Car

Denizli rent a car oldukça yoğun olarak talep edilen hizmetler arasında yer alıyor. Çünkü şehrin sahip olduğu hareketli yaşam tarzı gün içinde şehre giriş çıkış yapan iş adamları sanayiciler ve turistler ile oldukça yüksek seviyelere ulaşabiliyor.

denizli rent a car
denizli rent a car

Fakat bu durumda çözüm kiralık araçlar ile geliyor. Çünkü yerel taşıma ağı ve taksi ücretleri yaşanacak ekstra aksilikler ile birleştiğinde kiralık araç olanağını bir adım öne çıkarıyor. Bu nedenle firmamız kiralık araç sektöründe Denizli ilinde eşsiz hizmet sunuyor. Araç kiralama ya da rent a car olarak bilinen hizmet günlük ya da aylık ücret karşılığında araç kiralamak ve bu aracı kullanma özgürlüğü olarak özetlenebilir.

Araç Kiralamanın Pozitif Yönleri

Denizli rent a car dünyası için ortaya çıkan alternatif hizmetlerimiz sayesinde araç kiralamanın geleceği Denizli sakinleri ve misafirleri için bugünden hazır olmuş durumda. Araç kiralamanın pozitif yönleri ele alındığında aracı kiralayanın tamamen bakım masraflarından korkmadan dilediği gibi sadece yakıtı karşılayarak aracı kullanımı olarak özetlenebilir. Fakat avantajları bu kadar ile sınırlı değil. Çünkü kiralık araçlar ile hem toplu taşıma çilesi sona eriyor hem de gezilmek istenen yerler ya da ziyaret edilecek yer ne kadar uzak olursa olsun yüksek taksimetre fiyatlandırmaları ile karşılaşılmıyor.

Firmamızın Sunduğu Ekstra Hizmetler

Denizli rent a car dünyasında firmamızın tanıttığı hizmetler arasında yer alan bebek koltuğu HGS geçiş bantları gibi son derece örnek alınırcasına hizmetler sayesinde artık müşterilerimiz şehir değiştirme ya da otoban kullanma durumlarında korkusuzca hareket edebiliyor. Ayrıca firmamızın sunduğu günlük olarak temizlenen araçlar ile kirama yapacak olan en titiz müşterilerimizin dahi istekleri karşılanmış oluyor. Ayrıca şehrin yabancısı olanlar için sunduğumuz navigasyon hizmeti ile kaybolma korkusu olmaksızın şehri keşfetmeniz ve dilediğiniz her yere ulaşabilmenizin önü açılmış oluyor. Ek hizmetler bebek koltuğu hgs ücreti ve navigasyon hizmetleri kiralama ücretlerine ek olarak hesaplanıyor. Bu özellikler tamamen opsiyonel olmakla birlikte müşterilerimiz talepleri doğrultusunda hizmetleri satın almama özgürlüğü bulunuyor.

Araç Kiralama İçin Yasal Zorunluluklar

Denizli rent a car dünyasında lider olan firmamız online rezervasyonlar için http://www.mertotokiralamadenizli.com adresinde hizmet veriyor. Ayrıca site üzerinden ayrıntılı pek çok bilgiye erişiminiz de mümkün. Bu bilgiler arasında yasal zorunluluklar da yer alıyor. Firmamızdan araç kiralaması yapmak isteyen müşterilerimizin bilmesi gereken ilk kural yasal sürücü kurallarının hükümetçe hazırlandığı. Yani kuralları firmamızın değiştirmesi mümkün değil. Bu nedenle kiralama yapacak müşterilerimizin öncelikli olarak kiralama yapacağı araç paketi hakkında bilgi alması gerekiyor. Firmamız 3 ana başlık altında araç kiralaması yapıyor.

Giriş sınıfı; Olarak sunulan hizmetimiz son derece ekonomik ve uygun kiralama bedellerine sahip olan araçların ortak ismi. Bu paket doğrultusunda araç kiralayacak olan sürücülerin mutlaka 21 yaşını doldurmuş ve 1 yıllık stajyer sürücü dönemini tamamlamış olması gerekiyor. Ayrıca bu dönemi tamamlamayan 21 yaşından büyük sürücülerinde araç kiralaması mümkün değildir.

Orta sınıf; Hizmet çatısı altında yer alan araçlarımız daha lüks olan ve yakıt giderlerinin ve motor hacimlerinin daha yüksek olduğu sınıf araçlardır. Söz konusu araçları kullanabilmek kiralayabilmek için 25 yaşını doldurmuş ve aynı zamanda stajyer sürücü döneminin bitmiş olması gerekmektedir.

Üst sınıf; Araç filomuz motor hacimleri büyük olan ve lüks araçlar olarak sınıflandırdığımız pakette yer almaktadır. Söz konusu paketten araç kiralayacak olan müşterilerimizin 27 yaşından büyük ve stajyer sürücü dönemini tamamlamış olması gerekmektedir.

Genç sürücü paketi; Sayesinde 25 yaşından büyük fakat lüks paket için yeterli olan 27 yaşı doldurmamış sürücüler için oluşturulan özel sözleşme ile lüks araç paketinden araç kiralaması mümkün olmaktadır. Bu paket için ekstra bilgiler ofislerimizde yer almaktadır.

Araç Kiralama Sınıfları Ve Koşulları

Firmamız 24 saat dilimi için araç kiralaması yapmaktadır. Denizli rent a car dünyasına sunduğumuz önemli hizmetlerden biri de 30 günlük kiralık hizmetleridir. Bu doğrultuda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda günlük ve aylık kiralık uzatmaları mümkün olabilmektedir. Tüm hizmet içerikleri kurumsal kimlik ile verilmekte olup aynı zamanda garanti içermektedir. Bundan dolayı güven içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir