hakkimizda

 Mert Oto Kiralama denizli ilinde Araç Kiralama sektöründe dürüst çalışma politikasıyla bireysel ve kurumsal araç Kiralama hizmeti vermeye başlamıştır.
Firmamızın tüm araçları son model olup her kiralamadan sonra temizlenerek yeni müşteriye teslim edilmektedir.

Mert Oto Kiralama Denizli

Gönül rahatlığıyla oto kiralama yapabileceğiniz firma olan Mert Oto Kiralama kiraladığınız araçlar ile hiçbir problem yaşamamanız için araçlarımızın tamamında %100 Rent a Car kaskosu bulunmaktadır.
Bu sayede yapmış olduğunuz seyahatlerinizi güven içerisinde tamamlayabilirsiniz. 7/24 yol yardım ile full kaskoyla bizimle güvendesiniz. Ayrıca araç filosuyla farklı model ve marka araçlarımız ile sizlerin hizmetindedir. Bizim en büyük ilkemiz sizin aileniz ve kendi işlerinizin kusursuz rahat ve en ufak sorun yaşamadan rahat etmenizdir. Mert Oto Kiralama, müşteri ilişkileri departmanı olarak siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama servisimizle ilgili her türlü talep ve beklentilerinizi yazılı olarak takip eder ve çözümleriz.
Müşteri iletişim formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca, müşteri ilişkileri departmanı olarak yaptığımız düzenli görüşmelerle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız. Müşteri İlişkileri olarak amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet almamak ve müşterilerimizin beklentilerinden asla taviz vermemektir.
Denizli de Araç kiralama ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız..

DMCA.com Protection Status