Rent A Car

Rent A Car

Rent A Car

Denizli rent a car arayışları için ortaya çıkan projemiz kapsamında her ihtiyaca uygun araçları sizlere sunuyoruz. Fakat araç kiralama için yasal olan prosedürlerin yerine getirilmesi büyük önem taşıyor. Çünkü yasalarca belirlenen kurallar içerisinde araç kiralaması yapıyor hem trafiğin hem de sürücünün tehlikeye düşmesini engelliyoruz. Araç kiralama ve araç kullanma konusunda ülkemizde son yıllarda önemli değişiklikler oldu. Çünkü trafik kazalarının içeriğine bakıldığında kiralık araçların kaza karışım oranı oldukça yüksek tespit edilmiştir. Yapılan yeni araç sürücü eğitimi değişikliği ve ehliyet sistemi gereğince genç ya da ilk kez ehliyet alan herkesin bir dönem stajyer sürücü olması ön görülmektedir. Bu yasa kiralık araçlar dünyasını da kapsamaktadır.

Denizli ülkemizin önemli sanayi şehirlerinden biri konumunda hem şehir yaşayanları hem de şehre gelenlerin ihtiyaç duyduğu kiralık araç ihtiyaçlarını firmamız karşılıyor. Firmamızın sunduğu araç tipleri giriş yani ekonomik seviye orta seviye ve lüks seviye olarak guruplara ayrılmış durumda. Bu nedenle ihtiyacınız olan aracın kullanım amacına göre aradığınız her türlü araç hizmetini sunacak filo ile hizmet veriyoruz.

Araç Kiralamanın Avantajları

Denizli rent a car dünyasına tüm Türkiye’yi bağlayan kurallar yasal zorunluluklar ışık tutuyor. Bu çerçevede 18 yaşını doldurmamış ayrıca stajyer sürücü dönemini başarı ile tamamlamış sürücülerin firmamızdan araç kiralaması trafik ve insan yaşamının korunması amacı ile esnetilmez bir kural olarak imkansız kılınmıştır. Firmamızdan araç kiralamak için öncelikle 21 yaşından büyük olmak ve stajyer sürücü dönemini tamamlamış olmak gerekmektedir.

Firmamız siz müşterilerini birçok farklı avantaj sunmaktadır. Örneğin araçlarımızda talebiniz doğrultusunda navigasyon, bebek koltuğu, HGS gibi hizmetler sizlere sunulmaktadır. Denizli de her bölge de yer alan yaygın kiralama ağımız sayesinde şehirde aracı teslim aldığınız ofis neresi olarsa olsun firmamızın farklı bir ofisine teslim etme olanağı da sunulan hizmetler arasındadır.

Firmamızdan Araç Kiralayanların Ayrıcalıkları

Denizli rent a car hizmetleri için firmamızın hazırladığı hizmet planı doğrultusunda her yaş için uygun bir araç sınıfı yer almaktadır. Minimum 1 yılını doldurmuş ve stajyerlik dönemini bitirmiş olan sürücülerin eğer yaşları 21 ila 25 yaşında ise giriş sınıfı araçları kiralaması mümkün olabilirken orta sınıfı doldurmuş sürücülerin minimum 25 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Ayrıca üst sınıf araçlardan kiralama yapacak olan müşterilerimizin ise 27 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Fakat yaşı 25’den büyük olmayan ve üst sınıf araç kiralamak isteyenlerin imdadına yine firmamız koşmaktadır. Bu gurup için genç sürücü sözleşmesi ile araç kiralama olanağı da sunulmaktadır.

Firmamız araç kiralama süresini 24 saat üzerinden hesaplamaktadır. Ayrıca kiralama uzatma talebi kiralama saatinin bitimine 1 saat dahi kalsa yapılabilir. Kiralama uzatma talebinde yeniden ofislerimize gelerek sözleşme uzatması gerekmemektedir. Fakat aylık kiralama yapan müşterilerimizin eğer bir aylık kiralama yapılmışsa ayın son günü araç ile ofisimize gelmeleri gerekmektedir.

Araç Kiralama Neden Çok Popüler

Denizli rent a car hizmetleri sunduğumuz http://www.mertotokiralamadenizli.com/adresinde yer verdiğimiz ekstra bilgiler yanı sıra firmamızdan araç kiralayanlara özel sunulan sınırsız kilometre özgürlüğü büyük kolaylık sağlamaktadır. Kiralık araçlarımızın şehir dışına ya da farklı bir şehire gitmelerinde bir mahsur söz konusu değildir. Eğer trafik etik kurallarına uyulmuşsa örneğin alkolsüz olarak yüksek hız altında olmayan kısaca trafik kurallarına bir aykırılık olmadığı durumlarda hasar sorumsuzluk sözleşmesi ile de kiralık araç alan müşterilerimizi koruyoruz. Yapılan yolculuklar esnasında şehir dışında kullanılan otoyol ücretleri ise sürücünün bakiyesine ayrıca yansıtılmaktadır.

Firmamız araç talep eden müşterilerimizin teslim aldığı araçları maksimum 26 kilometre uzağa kadar teslim etmektedir. Fakat 26 kilometreden daha uzun mesafelerin için kilometre başına ücret hesaplanmaktadır. Firmamızdan araç kiralayan müşterilerimizin gecikme saat başına 1/3 kiralama ana ücreti ödemesi gerekmektedir. Fakat 3 saati aşan gecikmelerde bir günlük kiralama ücreti talep edilmektedir. 3 saatin üzerinde gecikme söz konusu olmuşsa müşterilerimiz dilerlerse aracı fazladan bir gün daha kiralayabilir. Firmamız kiralama bedelini ve diğer ekstra ücretleri kredi kartı ile tek seferde peşin olarak almaktadır. Bu sayede kimlik bilgilerinin güvenliği de kontrol edilerek olumsuz olayların yaşanması engellenmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir